Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів Для громадськості Анкетні опитування
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Цілодобова "гаряча лінія" з питань координації евакуації
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Для громадськості > Доступ до публічної інформації > Інформація про систему обліку
Версія для друку Передати по пошті

Інформація про систему обліку

Запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» надходять до Головного управління статистики у Київській області поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, що вказані на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Київській області в розділі «Доступ до публічної інформації», або надаються особисто запитувачем.

Реєстрацію запитів на інформацію здійснює відділ кадрово-документального забезпечення та контролю виконання Головного управління статистики централізовано по мірі надходження.

При реєстрації на запиті проставляється штамп про взяття його на контроль.

Зареєстровані запити на публічну інформацію відділ кадрово-документального забезпечення та контролю виконання  терміново передає до управління поширення інформації та комунікацій, відповідального за організацію доступу до публічної інформації.

Підготовка відповіді на запит не перевищує 5 робочих днів із дня його реєстрації. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання запиту.

Усі відповіді на запити щодо отримання публічної інформації реєструє в спеціальному журналі реєстрації запитів на публічну інформацію управління поширення інформації та комунікацій, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації.

Запити та документи щодо їх розгляду централізовано зберігаються у відповідальному підрозділі - управлінні поширення інформації та комунікацій; копії - у виконавців запиту.

Copyright 2006-2024 © Головне управління статистики у Київській області