Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів Для громадськості Анкетні опитування
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Цілодобова "гаряча лінія" з питань координації евакуації
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Для громадськості > Звернення громадян > Порядок організації та проведення особистого прийому громадян
Версія для друку Передати по пошті

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного управління
статистики у Київській області
02.04.2018 № 23

 

ПОРЯДОК організації та проведення особистого прийому громадян

керівництвом Головного управління статистики у Київській області

 

1. Цей Порядок організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики у Київській області
(далі – Порядок) визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики у Київській області (далі – Головного управління статистики).

2. Особистий прийом громадян керівництвом проводиться відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» у визначені графіком дні, крім святкових і неробочих днів, за попереднім записом та відповідно до цього Порядку.

3. Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.

4. Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики розміщується на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет та в приміщенні Головного управління статистики в доступному для вільного ознайомлення місці.

5. Запис на прийом до начальника Головного управління статистики проводиться у разі, коли порушене громадянином питання не вирішено після особистого прийому заступниками начальника Головного управління статистики відповідно до розподілу функціональних повноважень.

6. Громадяни можуть записатись на прийом до керівництва Головного управління статистики особисто або через представника, повноваження якого оформлені  в установленому порядку. В інтересах малолітніх, неповнолітніх і недієздатних осіб на прийом керівництвом Головного управління статистики записуються їх законні представники.

Для запису на особистий прийом до керівництва Головного управління статистики та участі в особистому прийомі громадяни пред'являють документи, що посвідчують їх особу, а в разі представлення інтересів інших осіб – також документи, що підтверджують відповідні повноваження.

Під час попереднього запису на особистий прийом до керівництва Головного управління статистики фіксується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадян, номери контактних телефонів чи відомості щодо інших засобів зв’язку з ними. Під час попереднього запису на особистий прийом громадян, їх представники  також надають за особистим підписом письмовий виклад змісту питань, що порушуватимуться на особистому прийомі. Крім того, з’ясовується,  до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення.

7. Попередній запис на прийом громадян до керівництва Головного управління статистики не проводиться у разі звернення:

– одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо воно вирішено по суті;

– щодо питання оскарження рішення з порушенням терміну його подання, визначеного статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;

– особи, визнаної судом недієздатною, а також при відсутності документів, що посвідчують особу громадянина, а в разі представлення інтересів інших осіб – ще й документів, що підтверджують відповідні повноваження.

Про відмову в записі та причини відмови громадянинові надаються відповідні роз’яснення.

8. Повторний прийом громадян  проводиться лише у разі, якщо питання, порушене в першому зверненні, не було вирішено по суті.

9. У разі повторного звернення громадян вивчаються матеріали з порушеного питання,  надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

10. Забороняється відмова громадянам в записі на особистий прийом до керівництва Головного управління статистики з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

11. Особа віком від 14 років, малолітня особа, здатна сформулювати власні погляди, має право бути присутня і заслухана безпосередньо на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики з питань реалізації своїх прав і законних інтересів.

Присутність на особистому прийомі інших осіб забороняється.

12. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання  на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики неможливо, громадяни подають письмове звернення, яке має бути оформлене належним чином та розглядається відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

13. Звернення громадян, оформлені на особистому прийомі, реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 та Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Головному управлінні статистики у Київській області, затвердженої наказом Головного управління статистики від 02 липня 2004 року № 91.

14. Про результати розгляду звернення громадянам повідомляється письмово або усно (за бажанням).

15. За результатами особистого прийому громадян керівництво Головного управління статистики, в межах своїх повноважень, вживає всі можливі заходи, необхідні для вирішення того чи іншого питання.

16. Відділ управління персоналом та документального забезпечення систематично аналізує й узагальнює звернення громадян на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики та подає відповідну інформацію щокварталу до Державної служби статистики України та Київської обласної державної адміністрації.

 

Copyright 2006-2024 © Головне управління статистики у Київській області